Taksici Sevgilisinden Ayrılmış Üzgün Müşterisini Sikerek Teselli Ediyor – Fake Taksi

336
 
 
1
0

Ekleyen / 01 Mar 2017 tarihinde yayınlandı

Alsancaklı Tuğçe

Zamanımda, İyi Glinda’nın Taksici Sevgilisinden Ayrılmış Üzgün Müşterisini Sikerek Teselli Ediyor – Fake Taksi becerisine layık bazı büyülü yetenekler uyguladım, örneğin Yaşam Tozları ve raftaki şu şişedeki içerdiği Petrifaction Liquid. Pencere. “”Petri Sıvısı ne yapar?” Diye sordu çocuğu.”Katı mermere dokunan her şeyi döndürüyor, Taksici Sevgilisinden Ayrılmış Üzgün Müşterisini Sikerek Teselli Ediyor kendi icadı ve bunu çok faydalı buluyorum.Bu korkunç Kalidahların ikisi, ayı gibi, ayı gibi kaplar gibi ormanlardan buraya Fake Taksi gelerek bize saldırıyorlardı; Üzerine bir miktar Sıvı yağıştı ve anında mermere döndüler.

Fake Taksi İzle

Şimdi bahçemde bunları süs heykeli olarak kullanıyorum.Bu tablo ahşap gibi görünüyor ve bir zamanlar gerçekten ahşap görünüyordu, ancak bir kaç damla Sıvıya serpdim Üzerinde petrasyon var ve şimdi mermer, kırılmayacak ya da yıpranmayacak.“İnce!” Unc Usta, başını sallayıp uzun gri sakalını okşadığını söyledi.ltifattan memnun olan Sihirbaz, “Sevgili baba, ne gibi bir Taksici Sevgilisinden Ayrılmış Üzgün Müşterisini Sikerek Teselli Ediyor  sohbet kutusu, Unc” diye seslendi Magician. Fakat hemen sonra arka kapıdan bir çizik attı ve bir Fake Taksi tilki sesi ağladı:”Bırakın beni! Acele et, değil mi? Beni içeri al” dedi.Margolotte kalktı ve kapıda gitti.

Fake Taksi Seyret

“Öyleyse iyi bir kedi gibi sor” dedi.”Meeee-ow-ww, oradaki kraliyet yüceliğine uygun mu?” Ses, küçümseyen aksanla sordu.”Evet, bu doğru kedi konuşması,” dedi kadın ve kapıyı açtı. Bir keresinde bir kedi girdi, odanın merkezine geldi ve Fake Taksi yabancılar tarafından Taksici Sevgilisinden Ayrılmış Üzgün Müşterisini Sikerek Teselli Ediyor kısa bir süre durdu. Ojo ve Unc Nunkie ikisine de geniş açık gözlerle baktılar; zira daha önce böyle bir merak yaratan hiç var değildi – hatta Oz Ülkesinde bile.Kedi camdan yapılmıştı, o kadar net ve şeffaftı ki, pencereden kolayca geçirebildin.

Hd Fake Taksi Porno İzle

Bununla birlikte, başının üstünde, mücevhere benzeyen narin pembe toplar vardı ve kan kırmızı bir yakuttan yapılmış bir kalbe sahipti. Gözler iki büyük zümrüt idi, ancak bu renklerin yanı sıra hayvanın geri kalan kısmı berrak bir camdı ve gerçekten güzel bir bükülmüş kuyruk vardı.”Pekala, Doc Pipt, bizi tanıtmak istermisin, değil mi?” Diye sordu kedi, rahatsız edici bir ses tonuyla. “Bana görgülerini unuttuğunu görüyorsun””Affedersiniz,” diye sihirbaz döndü. “Burası Munchkins‘in eski krallarının soyundan gelen Unc Nunkie, bu ülke Oz Bölgesi’nden Taksici Sevgilisinden Ayrılmış Üzgün Müşterisini Sikerek Teselli Ediyor – Fake Taksi önce gelmiş.”

» Daha fazla göster

3 Yorum